Adell - Recenze ADC Jízdenky prosím! Evropa -Ticket To Ride

Ticket To Ride Evropa - Jízdenky prosím! Evropa  

Ve hře Ticket To Ride (Jízdenky prosím!) se přenášíte do světa kolejnic, vlaků a cestování. Putujete po celé Evropě a snažíte se postavit koleje z jednoho města do druhého, tak jak vám to zadávají kartičky úkolů.Cestu krajinou vám ovšem může překazit váš protihráč. To můžete vyřešit tak, že postavíte nádraží. Ale pozor, nádražíček je omezené množství a při konečném počítání vám použitá nádraží berou body. Pokud vám tedy nezbývají žádná nádraží, musíte zvolit méně výhodnou cestu a někdy postavit most přes moře. Navštívíte města jako Paříž, Vídeň nebo třeba Athény a může se vám podařit spojit Barcelonu s Petrohradem. A to je husarský kousek.Zde totiž záleží i na počtu vagónků v nepřerušené řadě.

V tomto světě železnic nemáte peníze, ale kartičky s vagonky rozdílných barev. Za tyto kartičky pak nakupujete své vagonky. A místo žolíka je duhová lokomotiva. Ta se dá použít za jakoukoli barvu vagonku.

Deskovka Jízdenky prosím! Evropa je zábavná a napínavá hra pro celou rodinu a přátele. Tak se nebojte a nastupte s námi na jedinečnou jízdu po celé Evropě.

Adell