ADC Hra Pokémon TCG: Charizard ex Premium Collection 6x booster s doplňky

1 199 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
11.12.2023
Možnosti doručení
*** Pokémon Charizard ex Premium Collection Box je tu! Po dlouhé době jsme se opět dočkali oblíbeného a nelítosného Charizarda v samostatném boxu. Prémiový box s vývinem Charizarda obsahuje kromě jeho karet i 6 booster balíčků (všechny z edic Scarlet and Violet, Paldea Evolved a Obsidian Flames), obaly na karty a navíc i magnetický obal na kartu se stojánkem určený k vystavení vaší nejoblíbenější karty. Booster = Rozšiřující doplňkový balíček, který nabízí hráčům možnost, jak si rozšířit a vylepšit balíček nebo sbírku o nové karty. Je vhodný jak pro začátečníky, tak ostřílené hráče. Ve sběratelské karetní hře Pokémon sbírají hráči balíčky karet a soupeří mezi sebou se svými oblíbenými pokémony. Hra je jednoduchá, takže se ji noví hráči naučí rychle, ale zároveň velmi propracovaná, a umožňuje tak nekonečnou kreativitu a zábavu při hře. Spousta fanoušků pokémonů bohatě ilustrované karty Pokémon sbírá. Obsah balení: 1x foilová promo karta Charizard ex 1x foilová karta Charmander 1x foilová karta Charmeleon 6x booster balíček Pokémon TCG z edic Scarlet and Violet 2x, Paldea Evolved 2x a Obsidian Flames 2x 1x magnetický obal na kartu se základnou pro jednoduché vystavení 65 obalů na karty s Charizardem jako Tera Pokémonem 1x kód do hry Pokémon TCG Live

Detailní informace

Detailní popis produktu

***
Pokémon Charizard ex Premium Collection Box je tu! Po dlouhé době jsme se opět dočkali oblíbeného a nelítosného Charizarda v samostatném boxu. Prémiový box s vývinem Charizarda obsahuje kromě jeho karet i 6 booster balíčků (všechny z edic Scarlet and Violet, Paldea Evolved a Obsidian Flames), obaly na karty a navíc i magnetický obal na kartu se stojánkem určený k vystavení vaší nejoblíbenější karty.

Booster = Rozšiřující doplňkový balíček, který nabízí hráčům možnost, jak si rozšířit a vylepšit balíček nebo sbírku o nové karty. Je vhodný jak pro začátečníky, tak ostřílené hráče.

Ve sběratelské karetní hře Pokémon sbírají hráči balíčky karet a soupeří mezi sebou se svými oblíbenými pokémony. Hra je jednoduchá, takže se ji noví hráči naučí rychle, ale zároveň velmi propracovaná, a umožňuje tak nekonečnou kreativitu a zábavu při hře. Spousta fanoušků pokémonů bohatě ilustrované karty Pokémon sbírá.

Obsah balení:
1x foilová promo karta Charizard ex
1x foilová karta Charmander
1x foilová karta Charmeleon
6x booster balíček Pokémon TCG z edic Scarlet and Violet 2x, Paldea Evolved 2x a Obsidian Flames 2x
1x magnetický obal na kartu se základnou pro jednoduché vystavení
65 obalů na karty s Charizardem jako Tera Pokémonem
1x kód do hry Pokémon TCG Live