ADC Pokémon TCG: GO Special Collection 6x booster s odznakem a doplňky

Značka: ADC
1 319 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
5.10.2023
Možnosti doručení
Pokémon TCG: Pokémon GO Special Collection. Speciální sada pro karetní sběratelskou hru Pokémon TCG, ve třech variantách provedení, se zaměřením na populární mobilní hru Pokémon GO! Vydejte se opět na lov a posbírejte všechny karty, které získáte jen a pouze ve speciálních produktech této sady (booster balíčky nejsou samostatně prodejné). Který tým si vyberete? Booster = Rozšiřující doplňkový balíček, který nabízí hráčům možnost, jak si rozšířit a vylepšit balíček nebo sbírku o nové karty. Je vhodný jak pro začátečníky, tak ostřílené hráče. Rozměry balení (š v h): 29 x 22,5 x 3,5cm Varianty provedení: Team Mystic, Team Valor, Team Instinct Obsah balení: - luxusní odznak (pin) s logem týmu - promo karta - 6x booster balíček - kód pro Pokémon TCG Online Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 6 let Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokémon TCG: Pokémon GO Special Collection.

Speciální sada pro karetní sběratelskou hru Pokémon TCG, ve třech variantách provedení, se zaměřením na populární mobilní hru Pokémon GO! Vydejte se opět na lov a posbírejte všechny karty, které získáte
jen a pouze ve speciálních produktech této sady
(booster balíčky nejsou samostatně prodejné). Který tým si vyberete?

Booster = Rozšiřující doplňkový balíček, který nabízí hráčům možnost, jak si rozšířit a vylepšit balíček nebo sbírku o nové karty. Je vhodný jak pro začátečníky, tak ostřílené hráče.

Rozměry balení (š v h): 29 x 22,5 x 3,5cm
Varianty provedení: Team Mystic, Team Valor, Team Instinct

Obsah balení:
- luxusní odznak (pin) s logem týmu
- promo karta
- 6x booster balíček
- kód pro Pokémon TCG Online

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 6 let

Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.