ADC Pokémon TCG SV03 Obsidian Flames Build and Battle Stadium velký herní set

1 869 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
5.10.2023
Možnosti doručení
Vstupte do temného, ale okouzlujícího světa Pokémonů s Pokémon TCG: Scarlet & Violet 03 Obsidian Flames - Build & Battle Stadium! Tato unikátní sada je vaším vstupním lístkem do světa vášnivých Pokémon soubojů a strategických dobrodružství. Připravte se na vzrušující stavění svého vlastního týmu a soupeření v jednom z nejznámějších stadionů! Obsidian Flames Booster: Tato sada obsahuje speciální Obsidian Flames Booster, který přináší nové, vzácné a ohnivě silné Pokémon karty. Rozšiřte svoji sbírku a vytvořte tým, který dokáže odolat nejtvrdším soupeřům. Build & Battle Stadium: Vybudujte svůj vlastní tým Pokémonů přímo na tomto jedinečném stadionu. Tato sada obsahuje všechno, co potřebujete k postavení a připravení svého decku pro úžasné souboje. Soutěživý zážitek: Zapojte se do bitvy s vašimi přáteli a trenéry. Díky Pokémon TCG: Scarlet & Violet 03 Obsidian Flames - Build & Battle Stadium se stanete součástí vášnivé a soutěživé komunity Pokémonů. Vzrušující bonusy: Kromě karet a stadionu přichází tato sada také s bonusy, jako jsou speciální žetonky a energetické karty, které vám pomohou při soubojích a dodají vašim Pokémonům ještě větší sílu. Připravte se na nezapomenutelnou cestu do světa Pokémonů s Pokémon TCG: Scarlet & Violet 03 Obsidian Flames - Build & Battle Stadium. Buďte odhodlaní, sestavte si svůj tým, a vydejte se na dobrodružství, které vás zavede do srdce ohnivého souboje! Rozměry balení (š v h): 21 x 16 x 2cm Balení obsahuje: 2x individuální Build & Battle balení (v každém je 23 karet) - 2x Black Star Promo karty (náhodný výběr) - 12x booster Scarlet & Violet (po 4 kusech v balení Build & Battle + 4 dodatečné balíčky zvlášť) - 121 karet energií - 6x kostka pro určování poškození - 1x kostka pro hod mincí - 2x akrylové žetony speciálních kondic - sběratelská krabička, která pojme vaši sbírku karet - karta do online hry Pokémon TCG - Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 6 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vstupte do temného, ale okouzlujícího světa Pokémonů s Pokémon TCG: Scarlet & Violet 03 Obsidian Flames - Build & Battle Stadium! Tato unikátní sada je vaším vstupním lístkem do světa vášnivých Pokémon soubojů a strategických dobrodružství. Připravte se na vzrušující stavění svého vlastního týmu a soupeření v jednom z nejznámějších stadionů!

Obsidian Flames Booster: Tato sada obsahuje speciální Obsidian Flames Booster, který přináší nové, vzácné a ohnivě silné Pokémon karty. Rozšiřte svoji sbírku a vytvořte tým, který dokáže odolat nejtvrdším soupeřům.
Build & Battle Stadium: Vybudujte svůj vlastní tým Pokémonů přímo na tomto jedinečném stadionu. Tato sada obsahuje všechno, co potřebujete k postavení a připravení svého decku pro úžasné souboje.
Soutěživý zážitek: Zapojte se do bitvy s vašimi přáteli a trenéry. Díky Pokémon TCG: Scarlet & Violet 03 Obsidian Flames - Build & Battle Stadium se stanete součástí vášnivé a soutěživé komunity Pokémonů.
Vzrušující bonusy: Kromě karet a stadionu přichází tato sada také s bonusy, jako jsou speciální žetonky a energetické karty, které vám pomohou při soubojích a dodají vašim Pokémonům ještě větší sílu.
Připravte se na nezapomenutelnou cestu do světa Pokémonů s Pokémon TCG: Scarlet & Violet 03 Obsidian Flames - Build & Battle Stadium. Buďte odhodlaní, sestavte si svůj tým, a vydejte se na dobrodružství, které vás zavede do srdce ohnivého souboje!

Rozměry balení (š v h): 21 x 16 x 2cm

Balení obsahuje:
2x individuální Build & Battle balení (v každém je 23 karet) -
2x Black Star Promo karty (náhodný výběr) -
12x booster Scarlet & Violet (po 4 kusech v balení Build & Battle + 4 dodatečné balíčky zvlášť) -
121 karet energií -
6x kostka pro určování poškození -
1x kostka pro hod mincí -
2x akrylové žetony speciálních kondic -
sběratelská krabička, která pojme vaši sbírku karet -
karta do online hry Pokémon TCG -

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 6 let