ADC Pokémon TCG SV04 Scarlet & Violet Paradox Rift Elite Trainer Box 9x booster

1 329 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
11.12.2023
Možnosti doručení
*** Pokémon Elite Trainer Box Paradox Rift je balení 9 balíčků Pokémon karet, promo karty a mnoha dalších doplňků. V každém balíčku najdete 10 karet. Celkem tak získáte 90 karet, promo kartu a doplňky. Elite Trainer Box z edice Paradox Rift vychází ve dvou variantách: Iron Bundle a Scream Tail. Elite Trainer Box je balení mírně pokročilé hráče, či sběratele. Doplňky jako obaly, energie, kostky, žetony apod ocení zejména hráči. Sběratelé zase ocení příručku k celé edici, kde najdou všechny karty, které v Paradox Riftu vyšly. Obaly, krabice na karty a dividery se hodí každému. Celkově se jendá o výhodné balení, které se hodí jako dárek. Paradox Rift: - 13 Pokémonů ex a 7 Pokémonů Tera ex - 34 illustration rare Pokémonů - 15 speciálních ilustračních vzácných karet Pokémonů a Supporterů. - 28 ultra vzácných celoplošně leptaných karet Pokémon ex a Supporterů - 7 ultra vzácných zlatých leptaných karet - více než 180 karet - noví Ancient and Future Pokémoni - typově posunutí Pokémoni Tera ex s krystalickým vzhledem, včetně Garchompa ex vodního typu - více než 20 karet trenérů Rozměry balení (š v h): 19 x 16 x 9cm Varianty provedení: Iron Bundle (zelený), Scream Tail (modrý) Obsah balení: 9x Booster Paradox Rift. Booster je balení, které obsahuje 10 karet; 1x Promo karta Iron Bundle; 65x Obaly na karty s motivem Iron Bundle; 45x Karta energie; 6x kostka pro značení poškození; 1x Házecí kostka – slouží pro určení herní mechaniky "Flip a coin". Po hodu kostkou značí sudá hodnota „Heads“ a lichá hodnota „Tails“; 2x Akrylový žeton ke značení popálení a otravy; 1x Herní průvodce edicí. Podívejte se, co je v edici nového a jaké karty na vás čekají; 4x divider na karty, kterým si oddělíte karty v krabici; Vše je uloženo krabici, která poté slouží jako úschova karet Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 6 let Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

***
Pokémon Elite Trainer Box Paradox Rift je balení 9 balíčků Pokémon karet, promo karty a mnoha dalších doplňků. V každém balíčku najdete 10 karet. Celkem tak získáte 90 karet, promo kartu a doplňky. Elite Trainer Box z edice Paradox Rift vychází ve dvou variantách: Iron Bundle a Scream Tail.

Elite Trainer Box je balení mírně pokročilé hráče, či sběratele. Doplňky jako obaly, energie, kostky, žetony apod ocení zejména hráči. Sběratelé zase ocení příručku k celé edici, kde najdou všechny karty, které v Paradox Riftu vyšly. Obaly, krabice na karty a dividery se hodí každému. Celkově se jendá o výhodné balení, které se hodí jako dárek.

Paradox Rift:
- 13 Pokémonů ex a 7 Pokémonů Tera ex
- 34 illustration rare Pokémonů
- 15 speciálních ilustračních vzácných karet Pokémonů a Supporterů.
- 28 ultra vzácných celoplošně leptaných karet Pokémon ex a Supporterů
- 7 ultra vzácných zlatých leptaných karet
- více než 180 karet
- noví Ancient and Future Pokémoni
- typově posunutí Pokémoni Tera ex s krystalickým vzhledem, včetně Garchompa ex vodního typu
- více než 20 karet trenérů

Rozměry balení (š v h): 19 x 16 x 9cm
Varianty provedení: Iron Bundle (zelený), Scream Tail (modrý)

Obsah balení:
9x Booster Paradox Rift. Booster je balení, které obsahuje 10 karet;
1x Promo karta Iron Bundle;
65x Obaly na karty s motivem Iron Bundle;
45x Karta energie;
6x kostka pro značení poškození;
1x Házecí kostka – slouží pro určení herní mechaniky "Flip a coin". Po hodu kostkou značí sudá hodnota „Heads“ a lichá hodnota „Tails“;
2x Akrylový žeton ke značení popálení a otravy;
1x Herní průvodce edicí. Podívejte se, co je v edici nového a jaké karty na vás čekají;
4x divider na karty, kterým si oddělíte karty v krabici;
Vše je uloženo krabici, která poté slouží jako úschova karet

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 6 let

Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.