ALBI Únikovka - Zkáza Londýna

Tip
Značka: Albi
329 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.9.2021

Tajný agent si vás zvolil jako ty nejlepší detektivy ze Scotland Yardu pro nebezpečnou misi nejvyšší priority. Londýn je v ohrožení a je jenom na vás, jestli se dočká zítřejšího dne. Zvládnete najít všechna čtyři ukrytá zařízení a deaktivovat je ještě před půlnocí, nebo je osud Londýna zpečetěn?

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jste opravdu ten nejlepší detektiv ze Scotland Yardu? Londýn se možná nedočká zítřejšího dne. Je to jen na vás. Musíte najít čtyři ukrytá zařízení a deaktivovat je. A to před půlnocí. Toto je vaše mise nejvyšší priority. 

Únikovka je karetní variací na populární únikové hry, při nichž se skupina přátel nebo kolegů (lze hrát i v jednom hráči) nechá zamknout do místnosti plné rébusů a snaží se z ní v časovém limitu uniknout pryč.

I karetní hra Únikovka je plná rébusů, které musíte vyřešit chcete-li uspět. A uspějete nebo selžete všichni - Únikovka je totiž kooperativní hra, tudíž hrají všichni hráči spolu a ne proti sobě.

Hráči společně procházejí balíčkem karet, čímž se jim odhalují nová pravidla a nové rébusy. Některé karty představují hlavolamy, jiné nápovědy a další předměty, které se budou později hodit.

Zvládnete vyřešit unikátní rébusy tohoto dobrodružství včas?

Upozornění: Hry Únikovky můžete hrát plnohodnotně pouze jednou (při opakovaném hraní už budete znát řešení rébusů). Darujte ji po odehrání přátelům a porovnejte si své výsledky.

 Hra obsahuje: 60 velkých karet.

Můžete vyzkoušet i jiné únikovky jako například Poslední Loupež

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Rodinné
Věková kategorie:: 12+
Min. počet hráčů:: 1
Max. počet hráčů: 6
doba hraní: 60+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.