Mindok Alchymisté

1 114,30 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
6.10.2022

V okouzlujícím světě hry Alchymisté vás čekají odvážné pokusy při objevování cenných lektvarů.

Hra spolupracuje s aplikací, která využije váš tablet či smartphone k vyhodnocování atributů alchemických přísad. Aplikace je dostupná zdarma a je podporována operačními systémy iOS, Android a Windows. Alchymisty lze hrát také bez asistence elektronického zařízení – v takovém případě bere na sebe jeden z hráčů úlohu gamemastera.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vítejte v deskové hře Alchymisté, která spolupracuje s aplikací na vyhodnocování atributů alchemických přísad. Provádíte odvážné pokusy a objevujete magické přísady. Vaše vzácné lektvary můžete výhodně zpeněžit. Ale také vám vaši soupeři vaši snahu mouhou zhatit. Jste alchymistický genius a nebo jen pošetilec co míchá cosi v kotlíku? V této hře hraje roli strategie, vyhodnocování rizika a vaše dedukce.

Hra spolupracuje s aplikací, která využije váš tablet či smartphone k vyhodnocování atributů alchemických přísad. Aplikace je dostupná zdarma a je podporována operačními systémy iOS, Android a Windows. Alchymisty lze hrát také bez asistence elektronického zařízení – v takovém případě bere na sebe jeden z hráčů úlohu gamemastera. Zvolený gamemaster však nemůže s ostatními hráči soupeřit.

 Hra obsahuje: oboustranný hrací plán, plán teorií, plán přehlídky, 4 laboratorní zástěny, 4 výsledkové trojúhelníky, 4 plány hráčů, 6 destiček dobrodruhů, 2 destičky konferencí, 5 destiček grantů, 8 žetonů alchemikálií, 104 záznamových žetonů, 36 žetonů zlaťáků, 44 žetonů pečetí (po 11 od každé barvy), 6 žetonů konfliktů, žeton začínajícího hráče, 8 destiček přísad, plán gamemastera, 40 karet přísad, 22 karet přízně, 18 karet artefaktů, 16 karet nabídky, 8 plastových baněk (po 2 od každé barvy), 24 plastových kostiček (po 6 od každé barvy), bloček záznamových tabulek, mističky na žetony, pravidla hry

 

Recenzi na hru Alchymisté si můžete přečíst zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro náročné
Věková kategorie:: 12+
Min. počet hráčů:: 2
Max. počet hráčů: 4
doba hraní: 120+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.