MINDOK Carcassonne

Tip
Značka: Mindok
1 039,50 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
6.10.2022

Na jihu Francie se nachází jedinečné město Carcassonne pověstné svým skvělým opevněním. Hra obdržela prestižních ocenění Spiel des Jahres a Deutscher SpielePreis za rok 2001.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na jihu Francie se nachází pověstné město Carcassonne. Legendy kolující o jeho opevnění jsou proslulé v širokém okolí a přitahují všelijaké pochybné existence. Hráči se svou družinou vydávají na cesty, aby v okolí tohoto města hledali štěstí. Krajina a rozmístění členů jejich družiny je v jejich rukách. Hráči vykládají jeden po druhém karty s motivem krajiny. Vznikají cesty, města, louky a kláštery, na které mohou hráči umístit své figurky, aby sbírali body. Body se započítávají jak v průběhu hry, tak na jejím konci, a proto je vítěz znám až po konečném sčítání. Tak jako je jihofrancouzské město Carcassonne pověstné svým jedinečným opevněním, tak se hra Carcassonne stává pověstnou svou úspěšností. Od jejího uvedení na trh v roce 2001 se prodalo již tři miliony kusů.


Hra obsahuje: 72 kartiček krajiny, 40 dřevěných figurek družiníků v 5 barvách, počítadlo bodů, česká a slovenská pravidla
Rozměry balení: š - 19 x v - 27,5 x h - 7 cm.Doplňkové parametry

Kategorie: Rodinné
Věková kategorie:: 7+
Min. počet hráčů:: 2
Max. počet hráčů: 5
doba hraní: 30

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.