Mindok Tzolk´in- Mayský kalendář

Tip
Značka: Mindok
1 114,30 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
7.10.2022

V této strategické hře se vše neustále mění. Vaše strategie musí být velice pružná, aby uspěla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Uctíváte-li mocné bohy, vedete-li svůj národ k prosperitě, plánujete-li jeho slavnou budoucnost, musíte být neustále ve střehu a plánovat i několik tahů dopředu. Zde jste takovým vůdcem. Jste jeden z Ajawů. Odpovědnost za váš národ je jen na vás. Ale vaši soupeři chtějí pro své národy to samé.

Nejdůležitějším prvkem hry Tzolkin- Mayský kalendář je 6 propojených ozubených kol, která se v průběhu hry otáčejí. Vše se mění. Sklízejte úrodu, získávejte suroviny, stavte monumenty a vyvarujte se hněvu bohů.

Tato strategická hra je pro náročné hráče. Velmi pěkné zpracování hracích prvků ještě zvyšujet požitek ze hry.

Osobně jsme ji s přáteli hráli a je to zážitek. Musíte být neustále ve střehu. Tady opravdu platí "Kdo chvíli stál - již stojí opodál". Je mnoho cest jak se dobrat k vítězství.

Více informací na Deskolog.

Hra obsahuje: Herní plán složený ze 4 do sebe zapadajících dílů, 6 Ozubených kol různé velikosti, 1 Arch s nálepkami, 6 Plastových patentek, 24 Figurek dělníků ve 4 barvách (6 pro každého hráče), 28 dřevených kulatých označovacích žetonů ve 4 barvách (7 pro každého hráče), 4 Bodovací žetony ve 4 barvách (1 pro každého hráče), 65 Dřevěných kostiček surovin (dřevo, kámen a zlato), 13 Křišťálových lebek z plastu, 65 Kartónových žetonů kukuřice hodnoty 1 a 5, 28 Destiček sklizně (16 destiček sklizně kukuřice a 12 destiček sklizně dřeva), 21 Destiček počátečního jmění, 13 Destiček monumentů, 32 Destiček budov rozdělených do 2 věků, 4 Oboustranné destičky hráčů ve 4 barvách, 1 Žeton začínajícího hráče, 1 Pravidla

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro náročné
Věková kategorie:: 12+
Min. počet hráčů:: 2
Max. počet hráčů: 4
doba hraní: 90+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.