Nemesis: Psychonauti

Novinka Tip
Značka: Mindok
2 160 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
11.12.2023
Možnosti doručení

Rozšíření Psychonauti přináší do hry Nemesis novou rasu vetřelců s vlastními figurkami, žetony a specifickými událostmi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Děs a hrůza se šíří na palubě Nemesis. Chodbami se nese vřískot, při kterém mrzne krev v žilách. Přerušované oddechování, křičící lidé pobíhající s viděšenýma očima sem a tam a nevědí, kde se ukrýt. Nikde není bezpečno.

Rozšíření Psychonauti přináší do hry Nemesis novou rasu vetřelců s vlastními figurkami, žetony a specifickými událostmi. Jejich vlivem budou lidské postavy propadat šílenství. Ve vesmíru panuje nekonečný klid a mrazivé ticho. Ne však na palubě Nemesis. Jejími chodbami se ozývá vřískot, přerušované oddechování, výstřely a elektrický bzukot. Palubní AI pozoruje skleněnýma očima, jak členové posádky střílejí na zdi, řežou se do masa a snaží se rozedrat si tváře. Nechápe, co se děje a proč s ní lidé nekomunikují. Křičí něco o stvůrách a hrůzách ukrytých ve tmě. AI senzory propátrává celou loď a nenachází nic než tři hromádky zvláštní biomasy na podlaze. Možná by je měla spálit?

Dokážete zvítězit v souboji s vlastní myslí?

Hra obsahuje: 15 figurek psychonautů, více než 70 karet, více než 25 žetonů, 1 panel psychonautů, česká pravidla, 2 plastové vložky do krabice

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro náročné
Věková kategorie:: 14+
Min. počet hráčů:: 1
Max. počet hráčů: 5
doba hraní: 180