Port Royal: Big Box

Značka: Mindok
1 335 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
13.10.2023
Možnosti doručení
Port Royal: Big Box je skvělá desková hra, kterou si zamilujete! Vstupte do rušného přístavu Port Royal a pusťte se do obchodního dobrodružství svého života. Buďte chytří a opatrní, abyste nezůstali s prázdnou kapsou! Investujte své vydělané peníze moudře a získejte si přízeň guvernéra i admirálů. Aby toho nebylo málo, najměte si další užitečné pomocníky a rozšiřujte tak svoji moc. S tímto vzrůstajícím vlivem budete schopni podniknout opravdu prestižní expedice! Ve hře se můžete buď soupeřit s ostatními hráči nebo spolupracovat v napínavém závodě s časem. Vyplňujte různorodé kontrakty, plňte úkoly a prozkoumejte pět navazujících kapitol velkých dobrodružství. Rozměry balení jsou cca 19 x 27,5 x 7 cm, což je ideální velikost pro snadný transport i uložení. Hra je vhodná pro hráče od osmi let. Ponořte se do atmosféry portu Port Royal a začněte budovat svou obchodní říši. S Port Royal: Big Box se nebudete nudit ani na chvíli!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Port Royal: Big Box - Pro velké dobrodruhy!

Port Royal: Big Box je skvělá volba pro všechny milovníky deskových her, kteří si rádi vyzkouší život piráta. Tato hra vám umožní stát se kapitánem své vlastní posádky a vyplout na moře za dobrodružstvím, poklady a slávou!

S touto Big Box edicí získáte nejen základní hru Port Royal, ale také všechny její rozšíření. To znamená nekonečné možnosti kombinací a strategií, které můžete vyzkoušet. Díky jednoduchým pravidlům je hra přístupná pro hráče všech úrovní, ať už jste začátečník nebo zkušený pirátský veterán.

Co tedy čekat od Port Royal: Big Box? Ostré meče, nepředvídatelné bouře, tajemné ostrovy a samozřejmě bitvy s ostatními piráty! Každé rozhodnutí, které ve hře učiníte, ovlivní váš osud. Budete se zaměřovat na obchodování, plavbu po moři nebo na dobytí nepřátelských lodí? Záleží jen na vás!

Port Royal: Big Box je skvělou volbou pro zábavné večery s přáteli, rodinné setkání nebo jako dárek pro všechny, kteří mají rádi dobrodružství. Staňte se pirátem a objevte tajemství moře!

Doplňkové parametry

Kategorie: Rodinné
Věková kategorie:: 6+