RAVENSBURGER Hra Minecraft Heroes of the Village *SPOLEČENSKÉ HRY*

Značka: Ravensburger
1 044 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
5.10.2023
Možnosti doručení
Společenská hra Minecraft: Heroes of the Village od Ravensburger. Vítejte zpět v kostičkovém světě Minecraft a tentokrát s sebou můžete vzít i malé hráče od 7 let. V této snadno srozumitelné kooperativní rodinné hře ze světa Minecraftu hráči spolupracují při obnově vesnice a snaží se postavit budovy, než se nepřátelský „Illager“ dostane na náměstí. Při jejich misi jim pomáhají věrní zvířecí mazlíčci, kteří mají různé schopnosti. Prozkoumávejte svět, sbírejte bloky, bojujte s monstry a stavte budovy na obranu vesnice! Vaši věrní mazlíčci stojí po vašem boku a podporují vás svými speciálními schopnostmi. Jak úspěšní budete? Rozměry balení (š v h): 27 x 27 x 6cm Počet hráčů: 2-4 Hrací doba: 20-25min. Cena je uvedena za 1 balení hry Hračka je vhodná pro děti od 7 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Společenská hra Minecraft: Heroes of the Village od Ravensburger. Vítejte zpět v kostičkovém světě Minecraft a tentokrát s sebou můžete vzít i malé hráče od 7 let.

V této snadno srozumitelné kooperativní rodinné hře ze světa Minecraftu hráči spolupracují při obnově vesnice a snaží se postavit budovy, než se nepřátelský „Illager“ dostane na náměstí. Při jejich misi jim pomáhají věrní zvířecí mazlíčci, kteří mají různé schopnosti. Prozkoumávejte svět, sbírejte bloky, bojujte s monstry a stavte budovy na obranu vesnice! Vaši věrní mazlíčci stojí po vašem boku a podporují vás svými speciálními schopnostmi. Jak úspěšní budete?

Rozměry balení (š v h): 27 x 27 x 6cm
Počet hráčů: 2-4
Hrací doba: 20-25min.

Cena je uvedena za 1 balení hry
Hračka je vhodná pro děti od 7 let