RAVENSBURGER Hra Scotland Yard Sherlock Holmes *SPOLEČENSKÉ HRY*

Značka: Ravensburger
1 066 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
5.10.2023
Možnosti doručení
Společenská desková hra Scotland Yard Sherlock Holmes od Ravensburger. Scotland Yard potřebuje vaši pomoc! Profesor Moriarty je na útěku. Naposledy byl spatřen, jak prchá horkovzdušným balonem nad Temží! Použijte své dedukční schopnosti, abyste ho dopadli, ale buďte opatrní... Moriarty je nebezpečný a spřádá plány na další zločiny. Najděte ho, než bude pozdě! V této verzi hry Scotland Yard pátrá Sherlock Holmes a jeho společníci po zločineckém géniovi, profesoru Moriartym. Můžete si vybrat, jestli budete hrát detektivy, nebo Moriartyho. Hru můžete hrát podle původních pravidel nebo podle speciálních pravidel Sherlocka Holmese. „Ach, to jste vy... pojďte dál! Pan Holmes a ostatní vás již očekávají. Společnými silami jistě uspějete a konečně dopadnete profesora Moriartyho!“ Dveře bytu na Baker Street 221B se zavírají – hon na Moriartyho začíná! Rozměry balení (š v h): 37 x 27 x 6cm Hrací doba: 20-30min. Počet hráčů: 2-4 Balení obsahuje: herní plán, 29 startovních karet, 134 jízdenek, 6 hracích figurek, 10 žetonů postav, 6 hráčských tabulek, cestovní tabulku s papírem a tužkou, kartonový proužek, kšilt, 3 kroužky (strážníci), 15 karet z místa činu, pravidla hry Cena je uvedena za 1 balení hry Hračka je vhodná pro děti od 8 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Společenská desková hra Scotland Yard Sherlock Holmes od Ravensburger.

Scotland Yard potřebuje vaši pomoc! Profesor Moriarty je na útěku. Naposledy byl spatřen, jak prchá horkovzdušným balonem nad Temží! Použijte své dedukční schopnosti, abyste ho dopadli, ale buďte opatrní... Moriarty je nebezpečný a spřádá plány na další zločiny. Najděte ho, než bude pozdě!

V této verzi hry Scotland Yard pátrá Sherlock Holmes a jeho společníci po zločineckém géniovi, profesoru Moriartym. Můžete si vybrat, jestli budete hrát detektivy, nebo Moriartyho. Hru můžete hrát podle původních pravidel nebo podle speciálních pravidel Sherlocka Holmese.

„Ach, to jste vy... pojďte dál! Pan Holmes a ostatní vás již očekávají. Společnými silami jistě uspějete a konečně dopadnete profesora Moriartyho!“ Dveře bytu na Baker Street 221B se zavírají – hon na Moriartyho začíná!

Rozměry balení (š v h): 37 x 27 x 6cm
Hrací doba: 20-30min.
Počet hráčů: 2-4
Balení obsahuje: herní plán, 29 startovních karet, 134 jízdenek, 6 hracích figurek, 10 žetonů postav, 6 hráčských tabulek, cestovní tabulku s papírem a tužkou, kartonový proužek, kšilt, 3 kroužky (strážníci), 15 karet z místa činu, pravidla hry

Cena je uvedena za 1 balení hry
Hračka je vhodná pro děti od 8 let