RAVENSBURGER Puzzleball 3D Globus skládačka 548 dílků na baterie Světlo LED

Značka: Ravensburger
1 814 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
5.10.2023
Možnosti doručení
Dokonalá koule bez použití lepidla - to je 3D Puzzle Ball od RAVENSBURGER. Hračka na baterie, s LED světlem. Každý z perfektně propracovaných 540 plastových dílků se podílí na vytvoření pevné, hladké koule. Speciální zahnuté dílky perfekzně zapadají do sebe a koule je po sestavení překvapivě stabilní. Puzzle Ball rotuje kolem své osy díky přiloženému přesně padnoucí základně. Základna má natištěné zeměpisné šířky a díky LED modulu přináší světlo do tmy. Sestavte si svítící globus z kvalitních plastových 3D Puzzle dílků, které do sebe přesně zapadají díky patentované technologii EasyClick, díky které složený model perfektně drží pohromadě bez potřeby lepení. Globus se po sestavení stane nejen atraktivní dekorací, ale zejména nápaditou studijní pomůckou. Svítící globus bude také sloužit jako praktický světelný prvek vydávající příjemné měkké světlo. Popisky uvedené na puzzleballu jsou v anglickém jazyce. Rozměry balení (š v h): 26,5 x 26,5 x 8,5cm Rozměry dětské hračky (v): 29cm Materiál: plast Baterie: 3x 1,5V AAA (nejsou součástí) Obsah balení: 540 dílků puzzle, 8 dílů příslušenství, průvodce, návod Vhodné baterie můžete k výrobku dokoupit na našem e-shopu. Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 10 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dokonalá koule bez použití lepidla - to je 3D Puzzle Ball od RAVENSBURGER. Hračka na baterie, s LED světlem.

Každý z perfektně propracovaných 540 plastových dílků se podílí na vytvoření pevné, hladké koule. Speciální zahnuté dílky perfekzně zapadají do sebe a koule je po sestavení překvapivě stabilní. Puzzle Ball rotuje kolem své osy díky přiloženému přesně padnoucí základně. Základna má natištěné zeměpisné šířky a díky LED modulu přináší světlo do tmy.

Sestavte si svítící globus z kvalitních plastových 3D Puzzle dílků, které do sebe přesně zapadají díky patentované technologii EasyClick, díky které složený model perfektně drží pohromadě bez potřeby lepení. Globus se po sestavení stane nejen atraktivní dekorací, ale zejména nápaditou studijní pomůckou. Svítící globus bude také sloužit jako praktický světelný prvek vydávající příjemné měkké světlo. Popisky uvedené na puzzleballu jsou v anglickém jazyce.

Rozměry balení (š v h): 26,5 x 26,5 x 8,5cm
Rozměry dětské hračky (v): 29cm
Materiál: plast
Baterie: 3x 1,5V AAA (nejsou součástí)
Obsah balení: 540 dílků puzzle, 8 dílů příslušenství, průvodce, návod
Vhodné baterie můžete k výrobku dokoupit na našem e-shopu.

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 10 let