TOMY - Společenská hra Bláznivé kuličky 2

Značka: Tomy
824 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
13.6.2023
Možnosti doručení
Pokračování klasické hry Bláznivé kuličky prověří koordinaci a zručnost při cestě bludištěm plným nových překvapení. Ovládejte akci pomocí jasně označených tlačítek, otáčejte, natáčejte, navádějte a spouštějte překážky různými způsoby, abyste šroubovací kouli provedli každou z nich. S tlačítky a kuličkami je potřeba zručnost a obratnost, aby se urychlil pohyb kuliček po náročné dráze. Nastavte si časovač a zjistěte, zda dokončíte dráhu rychleji, než předtím. Manipulujte se vším, co se hýbe, aby se kulička dostala až na konec. Zábavná, ale náročná hra rozvíjí zručnost a koordinaci. Přispěje k posílení vývojových a pohybových dovedností. Začíná se klikatými schůdky, pohybem každého rovnoběžného stupínku pomáháte kuličce vylézt nahoru. Stačí jeden špatný pohyb a kulička se ocitne v propasti a vrátí se na start. Další v pořadí je houpačka, která vede do bludiště ruského kola - otáčej s ní sem a tam, abys našel cestu ven a dál do vývrtky. Opatrně otáčej kolečkem, abys podráždil kuličku - je to jako chůze po laně! Následují další úkoly:  různé překážky, kličkování ve sklápěcím bludišti a závěrečný výstřel do cíle! Hrajte sami nebo se postavte rodině a přátelům! Vyhrává ten, kdo projde bludištěm nejrychleji! Vhodné pro 1+ hráče od 5 let. Nejsou potřeba baterie. Nutná lehká montáž. Hru lze připojit k původní hře Bláznivé kuličky (prodává se samostatně) a vytvořit jedno obří bludiště. Návod ke stažení zde 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokračování klasické hry Bláznivé kuličky prověří koordinaci a zručnost při cestě bludištěm plným nových překvapení. Ovládejte akci pomocí jasně označených tlačítek, otáčejte, natáčejte, navádějte a spouštějte překážky různými způsoby, abyste šroubovací kouli provedli každou z nich.

S tlačítky a kuličkami je potřeba zručnost a obratnost, aby se urychlil pohyb kuliček po náročné dráze. Nastavte si časovač a zjistěte, zda dokončíte dráhu rychleji, než předtím. Manipulujte se vším, co se hýbe, aby se kulička dostala až na konec.

Zábavná, ale náročná hra rozvíjí zručnost a koordinaci. Přispěje k posílení vývojových a pohybových dovedností. Začíná se klikatými schůdky, pohybem každého rovnoběžného stupínku pomáháte kuličce vylézt nahoru. Stačí jeden špatný pohyb a kulička se ocitne v propasti a vrátí se na start. Další v pořadí je houpačka, která vede do bludiště ruského kola - otáčej s ní sem a tam, abys našel cestu ven a dál do vývrtky. Opatrně otáčej kolečkem, abys podráždil kuličku - je to jako chůze po laně!


Následují další úkoly:  různé překážky, kličkování ve sklápěcím bludišti a závěrečný výstřel do cíle!

Hrajte sami nebo se postavte rodině a přátelům! Vyhrává ten, kdo projde bludištěm nejrychleji!

  • Vhodné pro 1+ hráče od 5 let.
  • Nejsou potřeba baterie.
  • Nutná lehká montáž.
  • Hru lze připojit k původní hře Bláznivé kuličky (prodává se samostatně) a vytvořit jedno obří bludiště.
  • Návod ke stažení zde