TOMY - Společenská hra Vyskakovací E.T.

Značka: Tomy
615 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
4.4.2023
Možnosti doručení
Limitovaná edice ke 40. výročí: Tato sběratelská speciální edice je k dispozici pouze v omezeném množství. Dostaňte E.T. z jeho úkrytu!Budete cítit napětí, když střídavě jemně zatlačujete tyčinky do sudu. Pokud se E.T. vyhne tvé tyčice, je v bezpečí a i ty jsi v bezpečí. Ale pokud vaše tyčinka náhodou E.T. chytí,  vyletíte s ním a jste venku ze hry. Pokaždé je hra jiná.Pro děti od 4 let.Určeno pro 2 - 4 hráčePodrobnější popis:Stejně jako v původním filmu před 40 lety mají děti E.T. schovaného, aby ho dospělí nemohli najít. Mimozemšťan se skrývá v sudu a vy musíte zjistit, zda ho můžete vytáhnout, aniž byste mu ublížili. Hráči se střídají v zapichování jedné ze svých tyčinek do boku sudu. Pokud se nic nestane, zústáváte ve hře. Když šťouchnete E.T. do žeber, pořádně ho vyděsíte! Vyskočí ze sudu a vydá se na cestu do jiné galaxie. Pokud se to stane, jste vyřazeni! Zatlačte a roztočte E.T. zpět do sudu a pokračujte ve hře a zatlačujte své tytčiky znova, dokud ve hře nezůstane pouze jeden hráč. Hra se mění pokaždé, když se E.T. vrátí do sudu, takže nikdy nevíte, co se stane příště. Fanoušci klasického filmu Stevena Spielberga, který byl poprvé uveden v roce 1982, si tuto hru zamilují.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Limitovaná edice ke 40. výročí: Tato sběratelská speciální edice je k dispozici pouze v omezeném množství.

Dostaňte E.T. z jeho úkrytu!

Budete cítit napětí, když střídavě jemně zatlačujete tyčinky do sudu. Pokud se E.T. vyhne tvé tyčice, je v bezpečí a i ty jsi v bezpečí. Ale pokud vaše tyčinka náhodou E.T. chytí,  vyletíte s ním a jste venku ze hry. Pokaždé je hra jiná.

  • Pro děti od 4 let.
  • Určeno pro 2 - 4 hráče

Podrobnější popis:

Stejně jako v původním filmu před 40 lety mají děti E.T. schovaného, aby ho dospělí nemohli najít. Mimozemšťan se skrývá v sudu a vy musíte zjistit, zda ho můžete vytáhnout, aniž byste mu ublížili.

Hráči se střídají v zapichování jedné ze svých tyčinek do boku sudu. Pokud se nic nestane, zústáváte ve hře.

Když šťouchnete E.T. do žeber, pořádně ho vyděsíte! Vyskočí ze sudu a vydá se na cestu do jiné galaxie. Pokud se to stane, jste vyřazeni!

Zatlačte a roztočte E.T. zpět do sudu a pokračujte ve hře a zatlačujte své tytčiky znova, dokud ve hře nezůstane pouze jeden hráč.

Hra se mění pokaždé, když se E.T. vrátí do sudu, takže nikdy nevíte, co se stane příště.

Fanoušci klasického filmu Stevena Spielberga, který byl poprvé uveden v roce 1982, si tuto hru zamilují.