TOMY - Super Mario - Hra Vyskakovací Mario

Značka: Tomy
615 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
13.6.2023
Možnosti doručení
Užij si svého oblíbeného hrdinu v této vzrušující dětské hře od TOMY: Vyskakovací Mario!Díky třem způsobům hraní si každý užije spoustu zábavy. Při klasické hře je Mario ve své rouře a vy mu musíte pomoci dostat se ven. Každý hráč se střídá v zasouvání tyček do roury. Když je vybrána správná drážka... HOP! Mario se z roury odrazí a tento hráč vyhrává. Nikdo neví, ze kterého otvoru vyskočí příště - pokaždé je to jinak! Chcete-li si zahrát delší hru, vyzkoušejte Sbírku mincí. V této verzi jsou tyčky promíchány a umístěny stranou s mincemi dolů. Každý hráč si na začátku svého tahu vybere novou tyčku. Hráč, který pomůže Mariovi vyskočit, spočítá počet mincí na této tyčce a ten se mu přičte k jeho skóre. Hrajte dál. Každá tyčka má jiný počet mincí a hráč, který má na konci nejvíce mincí, vyhrává! Týmová hra je ideální pro větší skupiny, kdy tým Luigiho hraje proti týmu Bowsera. Tým, který pomůže Mariovi vyskočit z roury, vyhrává dané kolo. Můžete si vybrat, zda chcete hrát jako tým pomocí klasické verze hry, nebo verze sbírky mincí. Bez ohledu na to, jakým způsobem budete hrát, si malí i velcí fanoušci Super Maria zamilují tuto dětskou akční hru, která se snadno sestavuje a snadno učí, ale vždy vás udrží v napětí. Obsahuje 1 figurku Maria, 1 rouru, 24 barevných tyček a snadný návod.Tato hra je vhodná pro 2-4 hráče od 4 let.Před použitím:Vyjměte všechny tyčky z plastikových rámečkůNalepte na tyčky samolepky, jak je ukázáno v návoduVložte Maria do jeho roury a tyčky prostrčte skrz rouru. Čí tyčka se postará o to, že Mario z roury vyskočí?Pokračujte druhým kolem. Ale nezapomeňte, v dalším kole to bude jiný otvor, díky kterému vyskočí Mario ven

Detailní informace

Detailní popis produktu

Užij si svého oblíbeného hrdinu v této vzrušující dětské hře od TOMY: Vyskakovací Mario!

Díky třem způsobům hraní si každý užije spoustu zábavy.

Při klasické hře je Mario ve své rouře a vy mu musíte pomoci dostat se ven. Každý hráč se střídá v zasouvání tyček do roury. Když je vybrána správná drážka... HOP! Mario se z roury odrazí a tento hráč vyhrává. Nikdo neví, ze kterého otvoru vyskočí příště - pokaždé je to jinak!

Chcete-li si zahrát delší hru, vyzkoušejte Sbírku mincí. V této verzi jsou tyčky promíchány a umístěny stranou s mincemi dolů. Každý hráč si na začátku svého tahu vybere novou tyčku. Hráč, který pomůže Mariovi vyskočit, spočítá počet mincí na této tyčce a ten se mu přičte k jeho skóre. Hrajte dál. Každá tyčka má jiný počet mincí a hráč, který má na konci nejvíce mincí, vyhrává!

Týmová hra je ideální pro větší skupiny, kdy tým Luigiho hraje proti týmu Bowsera. Tým, který pomůže Mariovi vyskočit z roury, vyhrává dané kolo. Můžete si vybrat, zda chcete hrát jako tým pomocí klasické verze hry, nebo verze sbírky mincí.

Bez ohledu na to, jakým způsobem budete hrát, si malí i velcí fanoušci Super Maria zamilují tuto dětskou akční hru, která se snadno sestavuje a snadno učí, ale vždy vás udrží v napětí.

  • Obsahuje 1 figurku Maria, 1 rouru, 24 barevných tyček a snadný návod.
  • Tato hra je vhodná pro 2-4 hráče od 4 let.

Před použitím:

  • Vyjměte všechny tyčky z plastikových rámečků
  • Nalepte na tyčky samolepky, jak je ukázáno v návodu
  • Vložte Maria do jeho roury a tyčky prostrčte skrz rouru. Čí tyčka se postará o to, že Mario z roury vyskočí?
  • Pokračujte druhým kolem. Ale nezapomeňte, v dalším kole to bude jiný otvor, díky kterému vyskočí Mario ven