TOOMIES - Batmanova motorka Batcycle 2v1

Značka: Munchkin
582 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
16.2.2023
Možnosti doručení
FLEXIBILNÍ A ZÁBAVNÁ: Tato Batmanova motorka 2 v 1 motorka a postranní vozík se dají spojit vedle sebe nebo rozpojit  od sebe a užijete si hodiny zábavy. RYCHLÁ A VOLNÁ JÍZDA: Pohonný mechanismus setrvačníku je zabudovaný v motorce - jemně zatlačte dopředu a sledujte, jak jede, jede, jede. BATMAN & ROBIN: Dynamické duo se do motorky úhledně vejde a každý z nich má svůj osobitý podstavec pro tvarově odlišnou zábavu. UNIVERZÁLNÍ ZÁVĚS: Univerzální závěs umožňuje připojit motorku a postranní vozík k dalším vozidlům z řady Toomies. UČIT SE A SMÁT SE: Ideální pro zábavu s vyprávěním příběhů, logiku a řešení problémů a rozvoj hrubé motoriky vašeho dítěte. PRO CHLAPCE A DÍVKY: Vhodné od 12 měsíců - nejsou potřeba baterie. Velikost hračky: 17 cm x 10 cm x 10 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

FLEXIBILNÍ A ZÁBAVNÁ: Tato Batmanova motorka 2 v 1 motorka a postranní vozík se dají spojit vedle sebe nebo rozpojit  od sebe a užijete si hodiny zábavy.

RYCHLÁ A VOLNÁ JÍZDA: Pohonný mechanismus setrvačníku je zabudovaný v motorce - jemně zatlačte dopředu a sledujte, jak jede, jede, jede.

BATMAN & ROBIN: Dynamické duo se do motorky úhledně vejde a každý z nich má svůj osobitý podstavec pro tvarově odlišnou zábavu.

UNIVERZÁLNÍ ZÁVĚS: Univerzální závěs umožňuje připojit motorku a postranní vozík k dalším vozidlům z řady Toomies.

UČIT SE A SMÁT SE: Ideální pro zábavu s vyprávěním příběhů, logiku a řešení problémů a rozvoj hrubé motoriky vašeho dítěte.

PRO CHLAPCE A DÍVKY: Vhodné od 12 měsíců - nejsou potřeba baterie.

Velikost hračky: 17 cm x 10 cm x 10 cm